Držiak police 2-20mm, chróm, nosnosť 8kg, max. hĺbka 150mm, 2ks
Kód: 70417Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozhodli ste sa rozšíriť úložný priestor a hľadáte pevné držiaky na police? Potom ste u nás správne!
V našej ponuke nájdete policové držiaky v škále prevedení a farieb. Môžete si tak byť istí, že si vyberiete vkusný kúsok, ktorý sa bude vynímať práve vo vašom interiéri.
Dizajn: Podpera políc zaujme predovšetkým svojím moderným a elegantným vzhľadom.
Kvalita: Policový držiak je vyrobený z vysoko kvalitného kovu, je masívny a odolný.
Montáž: Jednoduchá a rýchla montáž pomocou hmoždiniek, ktorú zvládne naozaj každý!
Pri zaťažení záleží na kvalite uchytenia hmoždiniek v stene.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly, držiaky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592485704174 |
| Typ: | Držák polic |
| Farba: | Chrom |
| Nosnosť: | 8 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Hrúbka police: | 2-20 mm |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 55 mm |
| Hĺbka: | 55 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.