Brzda sklopných dvierok dĺžka 200mm, ľavá
Kód: 92278Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracovaná brzda sklopných dvierok pre ľavú stranu o dĺžke 200 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výklopné a sklopné kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592485922783 |
| Typ: | Brzdy sklopných dvířek |
| Šírka: | 20 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.