Kĺbová podpera výklopných dvierok
Kód: 92122Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozteče úchytov na dvierka: veľký úchyt 32 mm, malý úchyt 18 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Výklopné a sklopné kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.207 kg |
| EAN: | 8592485921229 |
| Typ: | Kloubové podpěry |
| Šírka: | 42 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Hĺbka: | 18 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
A
Výklop mechanický bez podpory výklopu jen sbrzdou v horní poloze
Aleš
Dobrý den,
pro vytvoření jednoduchého výklopu čela desky 2000x200 hledám jednoduchý výklop. Jedná se o zaslepení mezery mezi rámem postele a podlahou s možností přístupu pod postel. Požadavky jsou jen aby byly schopny udržet váhu desky. Počítám deska z borové překližky 8mm, podélně ještě vyztuženo 2x hranolem 20x40 nebo 20x60 proti kroucení.
Budu rád za jakékoliv návrhy řešení.
Děkuji