Zátka priemer 25mm, vrát. skrutky M8x20mm
Kód: 85146Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hranatá plastová zátka v čiernom prevedení:
-
Jednoduchá montáž a bezpečné upevnenie.
-
Zátka zakrýva nebezpečné ostré hrany.
-
Zátka je určená pre štandardné zaťaženie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Okrúhle zátky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8592485851465 |
| Typ: | Zátky kulaté vč. šroubu |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 25 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Vonkajší priemer: | 25 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.