Zátka priemer 18mm, plast, čierna, 4 ks
Kód: 85109Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Okrúhla plastová zátka v čiernom prevedení:
-
Jednoduchá montáž a bezpečné upevnenie.
-
Zátka zakrýva nebezpečné ostré hrany.
-
Zátka je určená pre štandardné zaťaženie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Okrúhle zátky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.005 kg |
| EAN: | 8592485851090 |
| Typ: | Zátky kulaté |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 18 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Plast |
| Vonkajší priemer: | 18 mm |
| Vnútorný priemer závitu: | 16 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.