Zátka 50x20mm, plast, čierna
Kód: 85140 85140BP1 85140BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Hranatá plastová zátka v čiernom prevedení:
-
Jednoduchá montáž a bezpečné upevnenie.
-
Zátka zakrýva nebezpečné ostré hrany.
-
Zátka je určená pre štandardné zaťaženie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krytky, zátky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Zátky hranaté |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 50 mm |
| Hĺbka: | 20 mm |
| Počet ks v balení: | 1, 5, 10 |
| Materiál: | Plast |
| Vonkajší rozmer: | 50x20 mm |
| Vnútorný rozmer závitu: | 49x19 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.