Vešiaková lišta 350x35mm, 6 vešiakov, borovica
Kód: 7942Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Na priskrutkovanie na stenu, vhodná do vstupnej haly, šatne - vhodná aj v kombinácii s nábytkom v rovnakom dekore dreva.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiakové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592485079425 |
| Typ: | Dřevěné věšákové lišty |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď |
| Počet háčikov: | 6 |
| Prevedenie: | Borovice |
| Materiál: | Dřevo |
| Šírka: | 350 mm |
| Výška: | 35 mm |
| Hĺbka: | 50 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.