Vešiak Fatih II, antik mosadz/ornament
Kód: 8376Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vešiaky v rustikálnom štýle sa stanú štýlovým doplnkom vašich predsiení, šatníkov, šatníkových stien alebo obytných priestorov. Možno ich upevniť na drevený podklad podľa vášho výberu alebo priamo na stenu, kde odporúčame inštaláciu na hmoždinku zaisťujúcu vyššiu nosnosť vešiaka.
Populárne sú na chalupy a do starých interiérov alebo vhodné do domácnosti v štýle Provence. Pri správne zvolenej kombinácii dreva a materiálu budú tiež dominantou v modernom štýle bývania.
NÁŠ TIP: V prípade, že inštalujete háčiky na drevený podklad, ako doplnok odporúčame háčiky Brent, ktoré je možné ručne naskrutkovať do dreva. Budú originálnym a praktickým pomocníkom na zavesenie kľúčov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.034 kg |
| EAN: | 8592485083767 |
| Typ: | Rustikální věšáky |
| Farba: | Antická zlatá |
| Rozteč: | 30 mm |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď/dřevo |
| Počet háčikov: | 2 |
| Prevedenie: | Antik mosaz |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Hĺbka: | 28 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.