Vešiak Brent II, antik mosadz
Kód: 4707 4707BP1 4707BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vešiaky v rustikálnom štýle sa stanú štýlovým doplnkom vašich predsiení, šatníkov, šatníkových stien alebo obytných priestorov. Inštalácia týchto vešiakov je jednoduchá - ide o iba naskrutkovanie do dreveného korpusu (najčastejšie využívané ako vešiaky na kľúče) alebo cez hmoždinku do steny.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Rustikální věšáky |
| Farba: | Bronzová |
| Montáž: | Našroubováním do dřeva |
| Počet háčikov: | 1 |
| Prevedenie: | Antik mosaz |
| Materiál: | Kov |
| Šírka: | 34 mm |
| Výška: | 27 mm |
| Priemer: | 11 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.