Ventilačná mriežka DESIGN 90x610mm, Aluminum elox
Kód: 32907Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hliníkové ventilačné mriežky majú širokú škálu využitia - používajú sa na odvetrávanie miestností - toaliet, kúpeľní, skladov, pivníc, kuchýň a pod. Ideálne na vyrovnávanie tlakov vzduchu v jednotlivých miestnostiach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilačné mriežky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.046 kg |
| EAN: | 8592485329070 |
| Dĺžka: | 610 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Typ: | Ventilační mřížky |
| Šírka: | 90 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Rozteč dier dĺžka: | 600 mm |
| Rozteč dier šírka: | 62 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.