Ventilačná mriežka 120x200mm, Aluminum elox
Kód: 32928Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Hliníkové ventilačné mriežky majú širokú škálu využitia - používajú sa na odvetrávanie miestností - toaliet, kúpeľní, skladov, pivníc, kuchýň a pod. Ideálne na vyrovnávanie tlakov vzduchu v jednotlivých miestnostiach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilačné mriežky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| EAN: | 8592485329285 |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Typ: | Ventilační mřížky |
| Šírka: | 120 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Rozmer otvoru: | 110x180 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.