Tesniaca kefa výška 4mm, dĺžka 11m, samolepiaca, biela
Kód: 1065Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nízka kefka má dve funkcie, tesní dvere a chráni pred nárazmi a hlasným zatváraním.
Príslušenstvo vhodné pre posuvné dvere rôznych materiálov.
V ponuke tiež vysoké tesniace kefy v troch farebných prevedeniach v dĺžke 5,5 m s výškou štetín 12 mm.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tesniace kefy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.074 kg |
| EAN: | 8592485010657 |
| Dĺžka: | 11000 mm |
| Výška: | 4 mm |
| Typ: | Nízké těsnící kartáče |
| Farba: | Bílá |
| Šírka: | 4,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.