Spojovacia skrutka konfirmát 5x40mm, 8 ks
Kód: 84590Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Odolná spojovacia skrutka konfirmát vyrobená z kvalitnej ocele.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vruty, vrtáky a príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.028 kg |
| EAN: | 8592485845907 |
| Typ: | Spojovací šrouby konfirmát |
| Priemer: | 5 mm |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Povrchová úprava: | Pozinkovaný |
| Materiál: | Oceľ |
| Výška: | 40 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.