Skrutky priemer 3,5x30mm + priemer 3,5x45mm, 20+20 ks
Kód: 45484Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kvalitne spracované kotviace skrutky s krížovou hlavou, pozinkované.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k regálom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592485454840 |
| Dĺžka: | 30 mm, 45 mm |
| Typ: | Ostatní |
| Priemer: | 3,5 mm |
| Počet ks v balení: | 40 |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Inšpirácia od zákazníkov
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.