Sklopná noha, priemer 50 mm, výška 710 mm, sivá
Kód: 50131Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Určená na výrobu funkčných sklopných stolov upevnením na stenu. Ideálna na miesta, kde potrebujete ušetriť priestor (dielňa, pracovňa, kuchyňa).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové nohy a rámy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.486 kg |
| EAN: | 8592485501315 |
| Výška: | 710 mm |
| Typ: | Kulaté sklopné nohy |
| Farba: | Šedá |
| Priemer: | 50 mm |
| Nosnosť: | 50 kg |
| Materiál: | Oceľ |
| Nastaviteľná: | nie |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.