Silueta dravca 400x170mm, samolepka
Kód: 20144Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AKO NALIEPIŤ NÁLEPKU? Základom je očistenie povrchu, na ktorý budete nálepku aplikovať – na to použite technický benzín alebo iný prostriedok s dobrou schopnosťou odmastiť povrch – nanášajte na jemnú handričku. Správne si odmerajte, do akej úrovne nálepku budete aplikovať, tak aby nebola krivo nalepená.
Nálepky vždy opatrne odlepte - priložte na rovný povrch a od stredu k stranám niekoľkokrát vyhlaďte stierkou (ak nemáte, použite napr. kreditnú kartu), aby zmizli prípadné bublinky. Správnym postupom lepenia predĺžite aj samotnú životnosť nálepky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné prvky a doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592485201444 |
| Druh: | Ochranné prvky |
| Formát: | Ostatní |
| Materiál: | Samolepka |
| Šírka: | 400 mm |
| Výška: | 170 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.