Set nástenných vešiakov, okrúhle, mix farieb, živica, 4 ks
Kód: 8702Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.453 kg |
| EAN: | 8592485087024 |
| Výška: | 48 mm |
| Typ: | Klasické věšáky |
| Farba: | Bílá, Oranžová, Šedá, Zelená |
| Priemer: | 49 mm, 84 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď/dřevo |
| Materiál: | Pryskyřice |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.