Set nábytkových úchytiek Fiesto rozstup 128mm, matná hnedá, 4 ks
Kód: 7752Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderné nábytkové úchytky sú výberom najobľúbenejších kúskov našich zákazníkov a zároveň udávajú trend vo svete nábytkárskeho dizajnu. Z hľadiska prevedenia/farby ide najmä o čierne, nerezové, chrómové alebo tiež niklové či mosadzné úchytky.
Sú výborným doplnkom pre lesklé povrchy dvierok, prírodné materiály alebo moderné dekory dreva. Výberom týchto úchytiek sa trafíte do štýlov ako je škandinávsky, industriálny alebo loftový.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník. Na pohodlnejšiu montáž Vám pomôže Montážna šablóna 210x10 mm (rozloženie pri tlači v skutočnej veľkosti).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné úchytky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.364 kg |
| EAN: | 8592485077520 |
| Typ: | Moderní úchytky |
| Farba: | Matná hnědá |
| Rozteč: | 128 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Kov |
| Dĺžka: | 147 mm |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška: | 32 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.