Šatníková tyč, dĺžka 1500mm, priemer 20mm, čierna
Kód: 92251Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Šatníková tyč s dĺžkou 1,5 m z radu Black Edition je ideálnym doplnkom pre šatníkové skrine/šatne. Vďaka matnej čiernej farbe skvele ladí do prostredia v industriálnom a loftovom štýle.
V našej ponuke k dispozícii aj držiaky šatníkových tyčí v totožnej farbe a doplnky (montážne skrutky a háky v čiernej farbe).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiakové tyče v čiernej farbe |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.606 kg |
| EAN: | 8592485922516 |
| Dĺžka: | 1500 mm |
| Typ: | Kulaté šatní tyče |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 20 mm |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.