Samolepiaci háčik QF2, plast, transparentný
Kód: 8420 8420BP1 8420BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Vhodný na nalepenie na hladký, rovný a správne odmastený povrch v kúpeľni alebo kuchyni na obklady alebo na nábytok. Vhodný na zavesenie ľahších vecí, ako sú malé uteráky alebo utierky.
RADA: V prípade, že by sa háčiky po čase opotrebovania odlepovali, využite tekuté klince "Mamut", ktoré ich výborne zafixujú a zvýšia tak aj ich nosnosť.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Plastové háčiky samolepiace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Samolepicí háčky |
| Farba: | Transparentní |
| Montáž: | K nalepení |
| Počet háčikov: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 26 mm |
| Výška: | 42 mm |
| Hĺbka: | 22 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.