Prísavný plastový háčik, priemer 43mm, biela
Kód: 8348 8348BP1 8348BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Praktický na zavesenie kuchynských utierok, uterákov v kúpeľni, príslušenstva priamo v sprchovom kúte. Oproti samolepiacim háčikom sa dá premiestňovať a využívať neobmedzene.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prísavné plastové háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Háčky s přísavkou |
| Farba: | Bílá |
| Priemer: | 43 mm |
| Montáž: | K přisátí přísavkou |
| Počet háčikov: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 54 mm |
| Hĺbka: | 35 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.