Prísavný háčik, priemer 42 mm, transparentný, biely
Kód: 8344 8344BP1 8344BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Praktický na zavesenie kuchynských utierok, uterákov v kúpeľni, príslušenstva priamo v sprchovom kúte. Oproti samolepiacim háčikom sa dá premiestňovať a využívať neobmedzene.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prísavné plastové háčiky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Háčky s přísavkou |
| Farba: | Bílá, Transparentní |
| Priemer: | 42 mm |
| Montáž: | K přisátí přísavkou |
| Počet háčikov: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Hĺbka: | 27 mm |
| Výška: | 46 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.