Posteľové kovanie, stredový diel 110x77mm
Kód: 90715 90715BP1 90715BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Posteľové spojovacie kovanie stredového nosníka na ukotvenie stredového trámu.
Určené pre postele s drevenou konštrukciou.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovaniePostelové kování z pozinkované oceli |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Dĺžka: | 110 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hrúbka: | 1,8 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.