Plnovýsuv s tlmením 500mm, nosnosť 30 kg, 1 pár
Kód: 94500Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plnovýsuvy majú na oboch stranách tlmiaci piest, ktorý zaisťuje tlmené dovieranie zásuvky. Plnovýsuv vyjde pred korpus do dĺžky 490 mm. Výsuv určený na bočnú montáž pomocou vrutov alebo skrutiek, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Plnovýsuv je vyroben z vysoko kvalitnej ocele a následne pozinkovaný. Výsuv vás presvedčí perfektným chodom a veľmi vysokou stabilitou. Nosnosť sady je až 30 kg/1 pár. Nosnosť je priamo úmerná jednému páru.
K montáži Vám pomôže technický výkres plnovýsuvu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľôčkové plnovýsuvy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.367 kg |
| EAN: | 8592485945003 |
| Dĺžka: | 500 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Typ: | Plnovýsuvy s tlumením |
| Hĺbka: | 12,7 mm |
| Nosnosť: | 30 kg/1 pár |
| S tlmením: | ano |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.