Plnovýsuv s tlmením 450mm, nosnosť 30 kg, 1 pár
Kód: 94450Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plnovýsuvy majú na oboch stranách tlmiaci piest, ktorý zaisťuje tlmené dovieranie zásuvky. Plnovýsuv vyjde pred korpus do dĺžky 445 mm. Výsuv určený na bočnú montáž pomocou vrutov alebo skrutiek, ktoré nie sú súčasťou balenia.
Plnovýsuv je vyroben z vysoko kvalitnej ocele a následne pozinkovaný. Výsuv vás presvedčí perfektným chodom a veľmi vysokou stabilitou. Nosnosť sady je až 30 kg/1 pár. Nosnosť je priamo úmerná jednému páru.
K montáži Vám pomôže technický výkres plnovýsuvu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Guľôčkové plnovýsuvy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.235 kg |
| EAN: | 8592485944501 |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Typ: | Plnovýsuvy s tlumením |
| Hĺbka: | 12,7 mm |
| Nosnosť: | 30 kg/1 pár |
| S tlmením: | ano |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Výpis diskusií
P
Patrik
Dobry den, je mozne suflik vytiahnut ako to byva bezne pri rolnickovych systemoch?
TW
TEAM WALTECO
Dobrý den, s plnovýsuv funguje jinak než klasický rolničkový výsuv. U tohoto typu se šuplík vysune v celé jeho délce. Zatímco rolničkový výsuv vysunete pouze do určité úrovně, nikoli celý šuplík. V případě více dotazů nás neváhejte kontaktovat v chatu. S pozdravem TEAM WALTECO