Plnovýsuv s doťahom 550mm, nosnosť 35 kg, 1 pár
Kód: 93550Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plnovýsuv je vyroben z vysoko kvalitnej ocele a následne pozinkovaný. Výsuv vás presvedčí perfektným chodom a veľmi vysokou stabilitou.
Nosnosť výsuvu je 35 kg/1 pár. Nosnosť je priamo úmerná jednému páru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.62 kg |
| EAN: | 8592485935509 |
| Dĺžka: | 550 mm |
| Typ: | Plnovýsuvy s dotahem |
| Nosnosť: | 35 kg /1 pár |
| Materiál: | Ocel pozinkovaná |
| Výška: | 45 mm |
| Hĺbka: | 12,7 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.