Okenná kľučka so zinkovým jadrom, plast, biela
Kód: 33331Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dverné kovania a kľučky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.122 kg |
| EAN: | 8592485333312 |
| Druh: | Okenní kliky |
| Farba: | Bílá |
| Rozteč: | 43 mm |
| Rozmer štvorhranu: | 7x7/35 mm |
| Výška kľučky: | 128 mm |
| Hĺbka: | 66 mm |
| Materiál: | Hliník/Plasť |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.