Nábytkový magnet, nastaviteľný, nosnosť 4 kg, biely, 2 ks
Kód: 84503Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nevyhnutnosť pre každého kutila!
Puzdro nastaviteľné až o 8 mm, priemer protikusu 15 mm.
-
FUNKČNOSŤ: Nábytkový magnet zaisťuje fixáciu dverí či dvierok a zabraňuje ich spontánnemu otvoreniu. Vďaka pevnému stlačeniu dvierok zaručujú magnety spoľahlivosť a funkčnosť nábytku - napr. na skladovanie potravín.
- KVALITA: Materiál puzdra nábytkového magnetu je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, protikus z pozinkovanej ocele.
-
JEDNODUCHÁ MONTÁŽ: Montáž puzdra a protikusu priskrutkovaním. Vhodný počet magnetov závisí od mohutnosti fixovaných objektov a nosnosti magnetu.
V našej ponuke nájdete nábytkové magnety v škále farieb a prevedení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nábytkové magnety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| EAN: | 8592485845037 |
| Typ: | Nábytkové magnety |
| Farba: | Bílá |
| Nosnosť: | 4 kg |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Nastaviteľný: | ano |
| Šírka: | 30 mm |
| Výška: | 19 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.