Nábytková úchytka Todi, rozstup 260mm, matná čierna
Kód: 7358Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderné nábytkové úchytky sú výberom najobľúbenejších kúskov našich zákazníkov a zároveň udávajú trend vo svete nábytkárskeho dizajnu. Z hľadiska vyhotovenia/farby ide najmä o čierne, nerezové, chrómové alebo tiež niklové či mosadzné úchytky.
Sú výborným doplnkom pre lesklé povrchy dvierok, prírodné materiály alebo moderné dekory dreva. Výberom týchto úchytiek sa trafíte do štýlov ako je škandinávsky, industriálny alebo loftový.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník. Na pohodlnejšiu montáž Vám pomôže Montážna šablóna 210x10 mm (rozloženie pri tlači v skutočnej veľkosti).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čierne úchytky a knopky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.095 kg |
| EAN: | 8592485073584 |
| Typ: | Moderní úchytky, Profilové úchytky |
| Farba: | Matná černá |
| Rozteč: | 260 mm |
| Materiál: | Kov |
| Dĺžka: | 295 mm |
| Šírka: | 40 mm |
| Výška: | 17,8 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.