Nábytková úchytka Soria rozstup 32mm, Aluminium, matný chróm
Kód: 15800Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Výberom z ponuky klasických úchytiek nešliapnete vedľa. Klasický typ úchytiek sa vďaka jednoduchým tvarom a povrchovým úpravám hodí na väčšinu nábytku v domácnosti (kuchyne, komody, skrine). Svojou jednoduchosťou a decentnosťou sú nenápadnou a elegantnou súčasťou vášho nábytku.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník. Na pohodlnejšiu montáž Vám pomôže Montážna šablóna 210x10 mm (rozloženie pri tlači v skutočnej veľkosti).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické úchytky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8592485158007 |
| Typ: | Klasické úchytky |
| Farba: | Stříbrná |
| Rozteč: | 32 mm |
| Prevedenie: | Aluminium, Matný chrom |
| Materiál: | Hliník |
| Dĺžka: | 54 mm |
| Šírka: | 12 mm |
| Výška: | 24 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.