Nábytková úchytka rozstup 128mm, plast, strieborná
Kód: 7233 7233BP1 7233BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderné nábytkové úchytky sú výberom najobľúbenejších kúskov našich zákazníkov a zároveň udávajú trend vo svete nábytkárskeho dizajnu. Z hľadiska vyhotovenia/farby ide najmä o čierne, nerezové, chrómové alebo tiež niklové či mosadzné úchytky.
Sú výborným doplnkom pre lesklé povrchy dvierok, prírodné materiály alebo moderné dekory dreva. Výberom týchto úchytiek sa trafíte do štýlov ako je škandinávsky, industriálny alebo loftový.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník. Na pohodlnejšiu montáž Vám pomôže Montážna šablóna 210x10 mm (rozloženie pri tlači v skutočnej veľkosti).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné úchytky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Typ: | Moderní úchytky |
| Farba: | Stříbrná |
| Rozteč: | 128 mm |
| Prevedenie: | Stříbrná |
| Materiál: | Plast |
| Dĺžka: | 136 mm |
| Šírka: | 11 mm |
| Výška: | 26 mm |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.