Nábytková knopka Venlo priemer 15, brúsená meď
Kód: 7618Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Moderné nábytkové úchytky sú výberom najobľúbenejších kúskov našich zákazníkov a zároveň udávajú trend vo svete nábytkárskeho dizajnu. Z hľadiska vyhotovenia/farby ide najmä o čierne, porcelánové alebo tiež niklové či mosadzné úchytky.
Sú výborným doplnkom pre lesklé povrchy dvierok, prírodné materiály, moderné dekory dreva alebo pre rustikálny nábytok. Výberom týchto úchytiek trafíte do štýlov ako je škandinávsky, industriálny alebo loftový.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné knopky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.027 kg |
| EAN: | 8592485076189 |
| Typ: | Moderní knopky |
| Farba: | Světle růžová |
| Priemer: | 15 mm |
| Prevedenie: | Broušená měď |
| Materiál: | Kov |
| Výška: | 24 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.