Nábytková knopka Tolga, kožená, čierna
Kód: 7401Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kombinujte tiež s úchytkami v podobnom štýle/farbe/povrchovej úprave.
Moderné nábytkové úchytky sú výberom najobľúbenejších kúskov našich zákazníkov a zároveň udávajú trend vo svete nábytkárskeho dizajnu. Z hľadiska vyhotovenia/farby ide najmä o čierne, porcelánové alebo tiež niklové či mosadzné úchytky.
Sú výborným doplnkom pre lesklé povrchy dvierok, prírodné materiály, moderné dekory dreva alebo pre rustikálny nábytok. Výberom týchto úchytiek trafíte do štýlov ako je škandinávsky, industriálny alebo loftový.
Na montáž úchytky budete potrebovať krížový skrutkovač, v prípade, že nemáte predvŕtané otvory tak AKU skrutkovač, vŕtačku, ceruzku, meter a uholník.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Moderné knopky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8592485074017 |
| Výška: | 70 mm |
| Typ: | Moderní knopky |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 20 mm |
| Hĺbka: | 30 mm |
| Prevedenie: | Kožená |
| Materiál: | Kůže |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.