Lamelový zámok 30mm
Kód: 84748Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento typ zámku je veľmi často používaný pri kovových šatníkových skriniach, poštových schránkach a rozvodných skriniach. Ďalej tiež vhodný do drevených skríň/skriniek a zásuviek. Montáž zámku nasunutím do vyfrézovaného či vyvŕtaného otvoru pripevneného cez podložku so šírkou 15 mm a výškou 46 mm.
Súčasťou balenia 2 ks cylindrického kľúča.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lamelové zámky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592485847482 |
| Výška: | 22 mm |
| Typ: | Lamelové zámky |
| Šírka: | 22 mm |
| Hĺbka: | 35 mm |
| Dĺžka tela zámku: | 30 mm |
| Priemer vložky: | 18 mm |
| Materiál: | Kov |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.