Krytka s filcom priemer 16-18mm, transparentná, 4 ks
Kód: 50571Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plstený podlahový klzák je ideálny pre tichú manipuláciu so stoličkami, ktorá nezanecháva škrabance. Vďaka silnej plstenej vrstve je zabezpečená perfektná ochrana vašej dlažby. Plstená podložka je pripevnená k vysoko kvalitnému a odolnému plastovému podkladu.
Klzák je vhodný na nasadenie na nohy stoličiek. Samotná montáž je jednoduchá, stačí len nasadiť na nohu stoličky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Krytky transparentné s filcom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| EAN: | 8592485505719 |
| Typ: | Krytky s filcem |
| Farba: | Světle šedá, Transparentní |
| Priemer: | 16-18 mm |
| Počet ks v balení: | 4 |
| Materiál: | Plsť, Plast |
| Výška: | 22 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 3,7 z 5 hviezdičiek.
3 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.