Kovaná konzola 140x110mm, nosnosť 20kg, matný chróm
Kód: 3216Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný štýl konzoly sa bude štýlovo hodiť do akéhokoľvek štýlu bývania, najmä vidieckeho, loftového, vintage alebo provensálskeho. Štýlovo bude vyzerať na balkónoch a terasách napr. na kvety alebo v kuchyni/obývacej izbe ako polica na doplnky.
Na konzole sú pripravené otvory na pripevnenie Vami zvolenej drevenej police. Veľmi dobre bude na konzole vyzerať prírodné svetlé drevo alebo drevo tmavšieho dekoru.
Nosnosť konzoly ovplyvňuje štýl montáže do steny, preto vždy odporúčame upevňovať na pevne inštalovanú hmoždinku. Súčasťou balenia nie je inštalačný materiál.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly, držiaky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8017013009632 |
| Výška: | 140 mm |
| Farba: | Matný chrom |
| Hĺbka: | 110 mm |
| Nosnosť: | 20 kg/1pár |
| Materiál: | Oceľ |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.