Konzola 250x180mm, nosnosť 10kg, preglejka
Kód: 6021Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Drevený štýl konzoly sa bude vkusne hodiť do akéhokoľvek priestoru bývania. Používaná najmä do kancelárskych priestorov, pivníc alebo do kuchýň a obývačiek. Vhodná pre nižšie zaťaženie.
Na konzole sú pripravené otvory na pripevnenie Vami zvolenej drevenej police. Veľmi dobre bude na konzole vyzerať prírodné svetlé drevo alebo drevo tmavšieho dekoru.
Nosnosť konzoly ovplyvňuje štýl montáže do steny (priemer montážnych otvorov 4 mm), preto vždy odporúčame upevňovať na pevne nainštalovanú hmoždinku. Súčasťou balenia nie je inštalačný materiál.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Konzoly, držiaky políc |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.057 kg |
| EAN: | 8017013012014 |
| Výška: | 180 mm |
| Farba: | Béžová |
| Šírka: | 20 mm |
| Hĺbka: | 250 mm |
| Hrúbka: | 12 mm |
| Nosnosť: | 10 kg/1 ks |
| Materiál: | Dřevo |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.