Klzák podnože 50x14x5mm, plast, béžový, 8 ks
Kód: 84728Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tento plastový klzák podnože je jednoduchým, ale efektívnym pomocníkom v domácnosti či kancelárii. Klzák je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu.
Montáž priskrutkovaním je jednoduchá a za chvíľu hotová.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klzáky, nastavovacie skrutky a príslušenstvo k nohám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 8592485847284 |
| Typ: | Kluzáky podnože |
| Farba: | Béžová |
| Počet ks v balení: | 8 |
| Materiál: | Plast |
| Hĺbka: | 50 mm |
| Šírka: | 14 mm |
| Výška: | 5 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.