Hmoždinka zavrtávacia M6/11mm, plast, čierna, 20 ks
Kód: 60086Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spojovacie kovanie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.29 kg |
| EAN: | 8592485600865 |
| Typ: | Hmoždinka narážecí |
| Priemer: | 9 mm |
| Počet ks v balení: | 20 |
| Povrchová úprava: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Šírka: | 9 mm |
| Výška: | 11 mm |
| Hĺbka: | 9 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.