Háčik na šatníkovú oválnu tyč, čierny, 2 ks
Kód: 60002Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elegantný plastový vešiak na oválnu šatníkovú tyč. Vďaka kvalitne spracovaným hranám nevyťahuje z oblečenia nitky.
Háčik v čiernej farbe ideálny na šatníkové tyče z radu Black Edition.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vešiakové tyče v čiernej farbe |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| EAN: | 8592485600025 |
| Typ: | Háčky na šatní oválnou tyč |
| Farba: | Čierna |
| Počet ks v balení: | 2 |
| Materiál: | Kov / zinek |
| Hĺbka: | 6 mm |
| Šírka: | 31 mm |
| Výška: | 70 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.