Filcová podložka s protišmykovou stranou 89x89mm, pre masívny nábytok a ťažšie predmety
Kód: 85211 85211BP1 85211BP2 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
-
POUŽITIE: Tento typ podložiek je univerzálny pre svoje dvojité využitie - filcová strana zaisťuje klznosť po podlahe, naopak protišmyková strana zabraňuje pohybu po podlahe a fixuje nábytok. Predstavujú ideálnu ochranu vášho nábytku a povrchov všetkého druhu a nezanechávajú škrabance. Svoj účel plnia aj pri vyrovnaní nerovností a redukcii hluku počas manipulácie.
-
APLIKÁCIA: Jednoducho vložte na požadované miesto pod nábytok, stranu podložky zvoľte podľa toho, akú funkciu má plniť.
Podložky pod nábytok nájdete v našej ponuke v rôznych typoch a prevedeniach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Protišmykové podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| Výška: | 10 mm |
| Typ: | Filcové podložky s protiskluznou stranou |
| Šírka: | 89 mm |
| Hĺbka: | 89 mm |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Rozmer: | 89x89 mm |
| Materiál: | Plsť |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.