Držiak oválnej šatníkovej tyče 30x15mm s vrchným uchytením, priebežný, biely
Kód: 92192Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky šatníkových tyčí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| EAN: | 8592485921922 |
| Typ: | Držák oválné šatní tyče |
| Farba: | Bílá |
| Materiál: | Kov / zinek |
| Hĺbka: | 11 mm |
| Šírka: | 46 mm |
| Výška: | 75 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.