Držiak oválnej šatníkovej tyče 30x15mm, priebežný / nastaviteľný, poniklovaný
Kód: 92197Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šatníkové tyče a držiaky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.053 kg |
| EAN: | 8592485921977 |
| Typ: | Držák oválné šatní tyče |
| Farba: | Poniklovaná |
| Materiál: | Kov / zinek |
| Šírka: | 45 mm |
| Výška: | 110 mm |
| Hĺbka: | 16 mm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.