Dizajnová vešiaková lišta, 4 háčiky, nerez, antracit
Kód: 8682Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Klasická vešiaková lišta s rozstupom 157 mm na priskrutkovanie na stenu alebo drevo svojim vyhotovením vhodná do akéhokoľvek priestoru - vstupná hala, šatňa, kúpeľňa alebo kuchyňa.
-
Dizajn: Vďaka svojmu elegantnému a modernému dizajnu sa táto vešiaková lišta stane nielen každodenným pomocníkom, ale aj vkusným doplnkom do vašej domácnosti.
-
Kvalita: Lišta je vyrobená z vysoko kvalitného a odolného kovu.
-
Montáž: Vešiak jednoducho namontujete priskrutkovaním, napríklad na dvere, stenu alebo skrinku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické vešiakové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8592485086829 |
| Typ: | Klasické věšákové lišty |
| Farba: | Antracit |
| Rozteč: | 157 mm |
| Montáž: | Přišroubováním na zeď/dřevo |
| Počet háčikov: | 4 |
| Materiál: | Nerez |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 82 mm |
| Hĺbka: | 41 mm |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.